Til innholdet

'Spotguard Temp' - iespēja pastāvīgi monitorēt temperatūru

Ir vairāki biznesa virzieni, kur pastāvīga temperatūras kontrole ir ļoti svarīga. Piemēram, medicīnas preču transports un pārtika. Neskatoties uz to, ka šīs preces tiek pārvadātas īpaši aprīkotos transportlīdzekļos, pat nelielas temperatūras svārstības var izraisīt to bojāšanos un var nozīmēt zaudējumus biznesam.

GSGroup nodrošina jaunākās paaudzes risinājumu nemainīgai temperatūras kontrolei 'Spotguard Temp'. Tā ir sensoru un vadības bloku sistēma, kas mēra temperatūru reizi piecās minūtēs, apkopo to un nosūta kontaktpersonai reizi pusstundā. Iepriekš iespējams noteikt iespējamās temperatūras svārstības, piemēram, 4 - 25 grādu robežās. Ja temperatūra neiekļaujas šajās robežās, tad kontaktpersona informāciju saņem reizi piecās minūtēs līdz brīdim, kad tā ir atgriezusies uzstādītajās robežās.

Maksimālais sensoru skaits, ko iespējams pieslēgt vienam vadības blokam, ir 16, kas izvietoti 50 metru rādiusā. Iekārtas akumulators kalpo līdz vienam gadam. Tā nomaiņu nepieciešamības gadījumā veic 'GSGroup'. 

'Spotguard Temp' risinājumu jau kopš 2012. gada izmanto loģistikas uzņēmums 'DB Schenker', lai monitorētu transpotlīdzekļus, kas pārvadā medicīnas produktus.