Til innholdet

Vai Tu atceries pagājušo vasaru? Arī zagļi atceras

Visvairāk laivu zādzību notiek vasarā. Mūsu norvēģu kolēģi jau ziņo, ka policija ir izplatījusi brīdinājumu sargāt savu īpašumu, jo jau ir reģistrēti vairāki laivu zādzību gadījumi.

Vasara ir īstais laiks, kad izbaudīt garas saulainas dienas kopā ar ģimeni vai draugiem. Šķeļot viļņus, klausoties kaiju saucienos un sauļojoties uz laivas - tieši tādu mēs daudzi iedomājamies savu nevainojamo vasaras dienu. 

Ne tik patīkams, taču fakts, no kura nav iespējams izvairīties - laivas var būt magnēts cilvēkiem ar negodīgiem nodomiem. Zagļi labprāt izvēlas atpūtas laivas, piesavinoties gan motoru, gan reizēm arī visu laivu. 

GSGroup jau kopš 90. gadu sākuma izstrādā un uzlabo izsekošanas sistēmas, kas paredzētas pazudušu objektu identificēšanai. Sadarbībā ar policiju un apdrošināšanas uzņēmumiem izstrādātās tehnoloģijas nodrošina sirdsmieru dažādas tehnikas īpašniekiem.

Zādzības ir biedējošas un sagādā neērtības. Jebkurš izvēlētos no tām izvairīties, taču tas nav iespējams. Kas ir iespējams ar mūsu izsekošanas sistēmu - objekta īpašnieks saņem informāciju par precīzu tā atrašanās vietu un brīdinājumu, ja tas tiek pārvietots ārpus noteiktās zonas. Tas slēpšanos un pazušanu zagļiem padara ļoti sarežģītu.