Til innholdet

Tiek atgūtas nozagtas automašīnas 200 000 EUR vērtībā pārrobežu meklēšanas operācijas laikā ar GSGroup palīdzību

Augusta sākumā zagļi ielauzās īpašnieka mājā un nozaga Porsche 911 un Audi S8. Zādzība notika Osbijā, uz dienvidiem no Zviedrijas.

GSGroup 24/7 trauksmes centrs nekavējoties rīkojās pēc klienta paziņojuma saņemšanas par zādzību. GSGroup šādas meklēšanas veic kopš uzņēmuma darbības sākuma 1992.gada, un šajā gadījumā, tāpat kā daudzos citos, tas parādīja, ka izšķiroša nozīme ir mūsu ilggadējai pieredzei un plašajam tīklam. Automašīnu zādzības bieži veic organizēti noziedznieki, un to apturēšanai nepieciešami īpaši dienesti.

GSGroup trauksmes centrs pirmos signālus saņēma uz ziemeļiem no Stokholmas. Līdz tam Zviedrijas policija un GSGroup bija uzsākušas sadarbību, un bija skaidrs, ka automašīnas dodas uz ārzemēm. Pēc signālu un citu faktoru analīzes GSGroup zināja, ka automašīnas atrodas uz prāmja no Zviedrijas uz Ventspili, Latvijā.

GSGroup ir plašs partneru loks visā Eiropā, tai skaitā Latvijā. Šajā brīdī GSGroup bija iesaistījusi ne tikai Zviedrijas policiju, bet arī Latvijas policiju un Latvijas muitas dienestu. GSGroup meklēšanas speciālisti Latvijā, sadarbojoties ar policiju un muitas dienestu Ventspilī, drīz pēc tam, kad prāmis bija sasniedzis ostu, saņēma signālus no nozagtajām automašīnām. Kravas automašīna, kas bija maskēta kā pārtikas pārvadātājs, tika apturēta. Lieki piebilst, ka kravas automašīna nepārvadāja pārtiku, bet gan divas luksusa klases automašīnas.

 

Klients atguva savas automašīnas 200 000 EUR vērtība, un apdrošināšanas sabiedrība ietaupīja lielu naudu.

Noziedznieki vienmēr meklē jaunus veidus, kā nozagt automašīnas un citu aprīkojumu. Šī meklēšanas operācija, tāpat kā daudzas citas, parāda, ka izšķiroša nozīme ir pieredzei un zināšanām. Tikai “melnā kaste” vien šādos gadījumos nepalīdzētu. Galvenais faktors ir cilvēka prāts un spēja izdarīt secinājumus, pamatojoties uz pieejamo informāciju. GSGroup atkal ir pierādījis, ka mums piemīt šīs prasmes, kuru sasniegšanai nepieciešama vairāku gadu pieredze.