Til innholdet

Jauns celtniecības tehnikas zādzības vilnis Skandināvijā

Būvniecības aprīkojums un instrumenti atkal ir kļuvuši par organizētās noziedzības grupējumu interešu objektu. Skandināvijas valstīs reģistrēti vairāki dārgu būvniecības iekārtu zādzību gadījumi.

Policija atklājusi, ka šīs iekārtas vairāku simtu tūkstošu eiro vērtībā ir aizceļojušas uz Rumāniju, kas acīmredzami liecina par noziedzīgo grupējumu darbību. Zādzības notikušas Norvēģijā, Zviedrijā un Dānijā. Norvēģijas policija jau ziņo, ka izveidota īpaša nodaļa šādu zādzību izmeklēšanai. Iepriekš tā koncentrējusies uz noziegumu atklāšanu mājsaimniecībās. Tagad fokuss ir mainījies. 

GSGroup jau kopš 90. gadu sākuma izstrādā un uzlabo izsekošanas sistēmas, kas paredzētas pazudušu objektu identificēšanai. Tās ir palīdzējušas neskaitāmos zādzību gadījumos, arī no būvniecības objektiem, kur dārgs ekipējums lielā daudzumā atrodas vienuviet. Protams, jebkura zādzība sagādā nepatīkamus mirkļus, taču būvniecībā tas ir īpaši nepatīkami - apstājas darbi, kamēr tiek atrasts jauns ekipējums. Turklāt izmaksas par to samazina peļņu no darba konkrētajā objektā.

GSGroup biroji atrodas deviņās Eiropas valstīs. Tas mūsu klientiem garantē sajūtu, ka viņu tehnika ir drošībā pat tad, ja tā tiek izvesta no valsts. Protams, GSGroup sadarbojas ar policiju un apdrošināšanas uzņēmumiem, kā arī citiem uzņēmumiem, kas ir GSGroup sadarbības partneri valstīs, kur nav tiešās GSGroup pārstāvniecības.