Til innholdet

GSGroup sāk piedāvāt tirgū jaunu temperatūras novērošanas sistēmu ar vairākām funkcijām

Pārvietojamā sistēma ir vieglāka, vienkāršāk lietojama un komplektā ir akumulators, kas kalpos ilgāk par vienu gadu.

Ievērojami ir audzis pieprasījums pēc mobiliem temperatūras novērošanas risinājumiem, kas sekotu produktam visu tā pārvietošanas laiku. Risinājums ir neliels un to darbina akumulators, tāpēc nav nepieciešams ārējs barošanas avots, un informācija tiek tieši nosūtīta klientam.

"Produktu var izmantot gan pārtikas, gan farmācijas nozarē, taču lielākas iespējamās sekas temperatūras nepilnvērtīgai novērošanai noteikti ir farmācijas nozarē," saka GSGroup produktu vadītājs Sturle Furlands. "Šīs nozares produkti ir gan ļoti vērtīgi, gan trausli un viegli ievainojami. Tāpēc ir nepieciešams saglabāt noteiktu temperatūru, lai tie nesabojātos."

Pārvietojamā sistēma mēra temperatūru noteiktos laika intervālos, konstatē pat nelielas izmaiņas un nosūta paziņojumus klientam tālrunī. GSGroup ir sadarbojusies ar klientiem informācijas saņemšanas procesā. S. Furlands uzsver, ka tas ir ļoti būtiski, lai sekotu līdzi un noteiktu viņu nākotnes vajadzības. "Es uzskatu, ka šāda mūsu sadarbība ar klientiem ir absolūti nepieciešama, lai mēs iespējami labāk spētu atrisināt viņu izaicinājumus. Mūsu produkti ir mazāki, vieglāki un vienkārši lietojami, tiem nav nepieciešams pievērst daudz uzmanības. Tie arī atbilst GDP (labas distribūcijas praksei). Jaunu iekārtu vai izmaiņu sistēmā ieviešana tiek rūpīgi pārbaudīta saskaņā ar noteiktām prasībām. Īpaši ir uzlabojies akumulatora kalpošanas laiks - tagad tas nav jāmaina vairāk kā gadu," uzsver S. Furlands.

Protams, klienti meklē iespējas digitalizēt datus un procesus: "Aizvien vairāk uzņēmuma procesi tiek digitalizēti. Datu vākšana ir viens no tiem. Savukārt temperatūras novērošana ir viens no tiem aspektiem, kam GSGroup pievērš uzmanību jau ilgu laiku. 2018. gadā iegādājāmies uzņēmumu 'Flextrack', kas vēl vairāk nostiprina mūsu pozīcijas tirgū šajā segmentā," GSGroup attīstību raksturo S. Furlands. "Ar 'Flextrack' risinājumiem mēs varam piedāvāt klientiem tieši viņiem piemērotus risinājumus. Mēs visi izmantojam vienu platformu, bet sensora tips un akumulatora darbības ilgums var tikt piemeklēts atbilstoši katra klienta vajadzībām. Tam ir daudz priekšrocību. Turklāt 'Flextrack' iespējams savienot ar tādām iekārtām, kam ir ārējais barošanas avots."