Til innholdet

'GSGroup' 2018. gadā labi finanšu rādītāji

Uzņēmumu grupa ‘GSGroup’ 2018. gadā ir palielinājusi ieņēmumus par 4,7%, līdz ar to uzņēmuma apgrozījums ir pārsniedzis 25 miljonu eiro robežu. ‘GSGroup’ peļņa ir vairāk kā 3 miljoni eiro, kas par 11% pārsniedz iepriekšējā gada rādītāju. 

"2018. gads mums ir bijis ļoti veiksmīgs, pat neskatoties uz diezgan spraigu konkurenci tirgū. 'GSGroup' ir izdevies palielināt pārdošanas apjomus un nostabilizēt savu pozīciju gandrīz visos tirgos, kur uzņēmums ir pārstāvēts," iepriekšējā gada norises rezumē 'GSGroup' vadītājs Espens Viriks Ranviks (Espen Virik Ranvik). 

'GSGroup' ir Eiropā vadošais sensoru tehnoloģiju un pārvietošanās reģistru piegādātājs uzņēmumiem, kam ir savs autoparks. 'GSGroup' pie savu tehnoloģiju attīstīšanas strādā jau kopš 1990. gada. Tāpat uzņēmums ir izveidojis risinājumus, piemēram, būvniecības nozarei, atvieglojot to speciālistu darbu, kas strādā objektos vai lielāko savas darba dienas daļu strādā ārpus biroja.  

"Mūsu produkti aptver plašu nozaru loku, taču mēs redzam, ka aizvien vairāk klientu izvēlas mūs par galvenajiem piegādātājiem. Piemēram, vairāki lieli loģistikas uzņēmumi izmanto gan mūsu autoparka vadības instrumentus, gan mobilo pasūtījumu apstrādi un arī izsekošanas pakalpojumus," Viriks Ranviks.

Kopumā 'GSGroup' ir 14 biroji deviņās pasaules valstīs. Galvenais uzņēmuma birojs atrodas Sandefjordā, Norvēģijā. Citas pārstāvniecības darbojas Oslo, Stokholmā, Gēteburgā, Kopenhāgenā, Esbjergā, Tallinā, Rīgā, Viļņā, Dortmundē, Hamburgā, Budapeštā, Tamperē un Vantā.

2018. gadā tika pieņemti vairāki stratēģiski lēmumi, kas pozitīvi ietekmēs uzņēmuma attīstību nākotnē. Piemēram, Hamburgā ir izveidota filiāle, kas fokusējas uz darbu ar sensoru risinājumiem. Attīstība sensoru tehnoloģiju virzienā notiek apzināti, jo 'GSGroup' pagājušajā gadā iegādājās divus uzņēmumus, kas pārstāv šo virzienu - dāņu 'Care4All' un tā meitas uzņēmumu 'Flextrack'. Šie uzņēmumu iegādes darījumi stiprina 'GSGroup' pozīciju tirgū un būs būtisks palīgs klientiem: "Mūsu produkti padara vienkāršu uzņēmuma resursu optimizēšanu, tādējādi klientiem gan samazinot izmaksas, gan CO2 izmešus. Ilgtspēja kļūst aizvien nozīmīgāks faktors, un klientiem tas noteikti ļaus palielināt apgrozījumu ilgtermiņā," pārliecināts ir Viriks Ranviks. 

GSGroup AS ir Eiropā vadošais pakalpojumu un sistēmu mobilo datu iegūšanas risinājums. Produktu portfolio šobrīd ir tādi zīmoli kā 'Handyman', 'Smartday', 'Guard Systems', 'Spotguard', 'Paikannin.com' un 'MyFleet'. Uzņēmums ir dibināts 1992. gadā. Tā galvenais birojs atrodas Sandefjordā, Norvēģijā. Uzņēmumu grupā šobrīd strādā 200 cilvēku 14 birojos 9 valstīs.