Til innholdet

Case IH iniciatīva kā izvairīties no GPS iekārtu zādzībām

Case IH ir izplatītājs Dānijā, kas šobrīd uzsāk piedāvāt jaunus GPS izsekošanas risinājumus, kas ir GSGroup izstrādāti ciešā sadarbībā ar Jitlandes (Jutland, Dānija) Policiju un tirdzniecības apvienību Danske Maskinstationer og Entreprenører.

Risinājumam vajadzētu ierobežot zādzību vilni pret lauksaimniekiem un tehnikas vienībām. Šobrīd risinājumu ir iespējams iegādāties pie Case IH dīleriem Dānijā.

Pēdējos gados ir nozagtas simtiem GPS iekārtu no lauksaimniecības tehnikām Dānijā: Policija novērojusi, ka lielāka daļa nozagto iekārtu tiek nosūtītas uz Austrumeiropu. GPS iekārtu zaudējums pārsniedz 10 000 EUR, bet tajā pašā laikā zagļi ir ieguvuši vairākus tūkstošus, kas radījis zaudējumus lauksaimniekiem.

Tas ir licis gan policijai, gan lauksaimniecības industrijas asociācijai aicināt īpašniekus savus objektu papildus sargāt no zagļiem.

“Mēs aicinām asociācijas biedrus nodrošināties pret zādzībām, lai objekti būtu aprīkoti jau līdz pavasarim, kad pastāv lielākais zādzību risks,” saka galvenais Danske Maskinstationer and Contractors konsultants Kasper Kjær Jensen.

“Ar video novērošanu vien nepietiek. Mēs esam redzējuši vairākus gadījumus, kad zagļi apiet video novērošanas sistēmu, tāpēc aicinām asociācijas biedrus objektus marķēt un aprīkot ar speciālām GPS izsekošanas iekārtām, lai tās vēlāk varētu arī atrast,” min Kasper Kjær Jensen.

Zādzību pieaugums ir smagi ietekmējis arī Case IH klientus.

Tāpēc Case IH Dānijā sazinājās ar GSGroup, lai noskaidrotu par iespējām aprīkot Case IH objektus ar GPS risinājuma iekārtām.

2020. gada rudenī sistēmu testēja un uzstādīja uz dažādiem objektiem, un tika atrasts labākais risinājums Dānijas klientiem.

“Mēs ceram, ka aprīkojot objektus ar izstrādāto GPS risinājumu, mēs varam samazināt riskus, ” saka GPS / RTK speciālists Larss Grēnlunds (Lars Grønlund) no Case IH.

Izmantojot GPS risinājumu, objektu var izsekot gan pirms, gan pēc tam, kad zagļi šķērso robežu.

“Izmantojot GPS risinājumu, ir iespējams izsekot un atgūt objektu pirms tas pamet valsti. GSGroup sadarbībā ar Jitlandes (Jutland, Dānija) Policiju un tirdzniecības apvienību Danske Maskinstationer og Entreprenører, ir izstrādājuši īpašu GPS risinājumu, kas ļauj izsekot  un atgūt objektu gan pirms, gan pēc robežas šķērsošanas,” saka Sune Andersens (Sune Andersen) no GSGroup, kurš izstrādā izsekošanas iekārtas, t.sk. automašīnām un laivām.

“GSGroup ir spēcīga un profesionāla meklēšanas komanda un sadarbības partneri, kas cieši sadarbojas arī ar atsevišķu valstu policijas vienībām, tāpēc mūsu objektu atgūšanas iespējas ir patiešām labas,” saka Sune Andersens (Sune Andersen).

GSGroup galvenā mītne atrodas Norvēģijā, tai ir 15 biroji deviņās valstīs, tostarp Austrumeiropā.

“Tāpat kā organizētie noziedznieki, arī mēs strādājam ārpus valstu robežām. Bieži vien objekts tiek pārdots vienā valstī, pārvadāts caur citu un pārdots trešajā. Tāpēc mums ir plašs sadarbības partneru loks visā Eiropā,” saka Sune Andersens (Sune Andersen).

***

Case IH ir profesionāļu izvēle, ar vairāk nekā 175 gadu vēsturi un pieredzi lauksaimniecības nozarē. Tiek pārdota augstas kvalitātes traktoru, kombainu un preses tehnika, kas tiek apkalpota augstā līmenī, lai atbilstu 21.gadsimta prasībām. Papildinformāciju par Case IH produktiem un pakalpojumiem varat atrast tiešsaistes vietnē www.caseih.com.

Case IH ir zīmols, kas pieder CNH Industrial NV, kas ir pasaules līderis šajā nozarē un ir iekļauts Ņujorkas biržā (NYSE: CNHI) un Mercato Telematico Azionario Borsa Italianā (MI: CNHI). Iegūstiet vairāk informācijas par CNH Industrial tiešsaistes vietnē www.cnhindustrial.com

Vai vēlaties uzzināt vairāk par risinājumu?

Sazinieties ar mums:

Edijs Smolenskis

Key Account Manager

Tel: (+371) 2630 6081

edijs.smolenskis@gsgroup.lv

 

 

Viesturs Zelvis

Sales Manager

Tel: (+371) 26128021

viesturs.zelvis@gsgroup.lv