Til innholdet

GSGroup ziņojums par Corona situāciju 

Sandjefordā, 2020.gada 16.martā

GSGroup darbība notiek kā parasti

GSGroup cieši uzrauga COVID-19 vīrusa izplatīšanos valstīs, kurās esam pārstāvēti, koncentrējoties uz klientu un darbinieku veselības un drošības uzturēšanu. Mēs sekojam valstu valdību un oficiālo veselības organizāciju norādījumiem, lai izvairītos no turpmākās vīrusa izplatības.

Mēs esam uzsākuši virkni darbību, lai nodrošinātu savas saistības pret klientiem. Mūsu darbība tiek organizēta nedaudz citādāk, tai skaitā, darbs no mājām. Neatkarīgi no tā, mēs ceram, ka ikdienas darbības turpināsies kā ierasts tuvākajā nākotnē.

Klientu atbalsts un apkalpošana

Mūsu trauksmes centra darbība netiek ietekmēta, un tā nodrošinās pakalpojumus 24/7. Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu pieredzējušie darbinieki, kā vienmēr, ir gatavības stāvoklī, lai palīdzētu meklēšanas un atgūšanas gadījumos, kad tas nepieciešams.

Arī mūsu pastāvīgais atbalsts un klientu apkalpošana ir gatavi jums palīdzēt, taču, ja ar mums sazināties aizņem nedaudz ilgāku laiku nekā parasti, mēs lūdzam jums būt saprotošiem. Mēs darām visu iespējamo, lai pēc iespējas labāk apkalpotu klientus.

Mēs turpinām cieši uzraudzīt situāciju un nepārtraukti veiksim nepieciešamos piesardzības pasākumus, kas mūsu klientiem un darbiniekiem būtu vislabākie.

Ar laba vēlējumiem,

GSGroup